Gündem

Esenyurt içerisinde çok büyük bir dehşet

Esenyurt içerisinde çok büyük bir dehşet

 

İstanbul Esenyurt ilçesinde çöp kamyonu karşıdan karşı tarafa geçmeye çalışmakta olan kucağında ise 2 yaşında bulunan çocuğu olan hamile bir kadına çarptı. Kadın ise kamyonun kendisine çarpacak olduğunu fark ettikten sonra kucağında yer alan çocuğunu yola doğru attı.

Olay ise Esenyurt ilçesinin Fatih Mahallesinde yer alan Ünverdi Caddesinin üstünde saatler 11:45’te gerçekleşti. Edinilmiş olan bilgiye bakılır ise, Suriye asıllı 5 aylık hamile olduğu açıklanan Bahar B.’ye (37) kucağında ise 2 yaşında bulunan çocuğu ile birlikte karşıdan karşıya geçmeye çalıştığı esnada, bir çöp kamyonu çarptı. Kamyonun kör noktası içerisinde kaldığından dolayı şoförün görmemiş olduğu Bahar B. kamyonun kendine çarpacak olduğunu anlayınca da kucağında yer alan çocuğunu kendisinden daha uzak bir noktaya doğru attı.

Kamyonun ön tekerlekleri Bahar B.’nin bacaklarının üstünden geçti. Yaralı durumdaki kadın ihbar edilmesinin hemen sonrasında olayın yaşanmış olduğu yere intikal eden ambulans ile hastaneye götürüldü. Kadının bacaklarının kurulmış olduğu bilgisine ulaşılırken, çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu bilgisine ulaşıldı. Kazanın yaşanmış olduğu an güvenlik kameralarına da yansımış oldu. Görüntüler içerisinde çöp konteynerini boşaltmış olan kamyonun hareket ediyor olması ve sonrasında da kadına çarpması gözükmekte. Polis ekipleri ise bu kazayla alakalı olarak bir soruşturma başlatmış durumda.

Olaya şahit olan görgü tanıkları ise, kadının kamyonun kör noktası içerisinde kalmış olduğunu ve şoförün ise kadını bu sebepten dolayı fark etmemiş olduğunu ileri sürdü. Kazanın yaşanmış olduğu an ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kayıt altına alındı.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close