Gündem

Fazlasıyla korkunç bir tuzak

Fazlasıyla korkunç bir tuzak

 

Kayseri ili içerisinde cinsel bir ilişkiye girme bahanesiyle 38 yaşında bulunan adamı eve çağırmış olan, jartiyer ile birlikte kadın peruğu takıp fotoğraflarını çektikten sonra, 450 Türk Lirası tutarındaki parasını gasp etmiş olan 38 yaşında bulunan sanığa 14 sene 6 aylık bir hapis cezası verilmiş oldu.

Kayseri ili içerisinde yaşamını sürdüren Ömer A. (38) ile Cumhur B.(38), 2017 senesinde, blog sitesi üstünden tanıştı. Cumhur B., iddialara bakılır ise, ”swinger” bahanesi ile birlikte kendisine ait olan bir eve davet etti.

İddialara bakılır ise saat 01:00’i gösterirken Melikgazi ilçesinde yer alan Keykubat Mahallesi’nde bulunan eve gelmiş olan Ömer A., selfie çekerek Cumhur B.’ye de kadın kıyafetiyle birlikte peruğu giydirmiş oldu.

Mağdur durumda olan Ömer A. uzun bir zaman boyunca bu şekilde beklemişken, öteki odada kullanmış olduğu uyuşturucunun etkisi ile birlikte odaya gelmiş olan Cumhur B. adlı erkek şüpheliler, Ömer A. dına sahip erkek şahsa zorla cinsel istismarda bulunarak, 450 Türk Lirası tutarındaki parasını da alıp, darp etmiş oldu. Daha sonrasında ise Ömer A.’yı sokağa atmış olan Cumhur B.’nin cep telefonu üzerinde şahsın müstehcen durumdaki görüntüleri de ele geçirilmiş oldu. Şikayet edilmiş olan şüpheli Cumhur B.’yle alakalı olarka ‘‘cinsel istismar’’ ile birlikte müstehcen durumdaki görüntüleri bulundurma’, ‘yağma’ ve de ‘şantaj’ suçları sebebiyle dava açılmış oldu.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close