Gündem

Öyküyle alakalı çok kritik günler başlamış durumda

Öyküyle alakalı çok kritik günler başlamış durumda

 

Antalya ili içerisinde tam 34 gün öncesinde annesi Eylem Şen Yazıcı’dan yarı uyumlu bir şekilde ilik nakli gerçekleştirilmiş olduğu açıklanan 4 yaşında bulunan Öykü Arin Yazıcı, hastane odası içerisinde gitarını çalıp, duvarlara resim yapıştırmaya devam ederek umutlu bekleyişini de devam ettirmekte.

Geçmiş olduğumuz sene kasım ayı içerisinde Juvenil Miyelomonositik Lösemi (JMML) şeklinde bir teşhis konulmuş olan Öykü Arin’in annesi Eylem ile birlikte babası Çağdaş Yazıcı’nın Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da başlatmış oldukları ”Öykü Arin’e Umut Ol” şeklinde kampanya kapsamında mutlu bir haber gelmediğinden dolayı, küçük yaştaki kıza hastalığının organlarına hiç bir şekilde zarar vermemesi maksadıyla 18 Nisan tarihi içerisinde özel bir tane hastanede annesinden yarı uyumlu bir şekilde nakil gerçekleştirildi.

Annesi olan Eylem Şen Yazıcı’yla beraber tam tamına 34 günden beri hastane odası içerisinde sağlığına kavuşmayı beklemekte olan Öykü Arin, günlerini ise odası içerisinde gitar çalarak, duvarlara da resim yapıştırıp geçiriyor. Fırsat bulduğu müddetçe annesiyle oyunlar oynamakta olan Öykü Arin ayrıca bu süreç içerisinde çok iyi bir şekilde yazı yazmayı da öğrenmiş oldu.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close