Gündem

Susurluk içerisinde çok korkunç bir olay

Susurluk içerisinde çok korkunç bir olay

 

Balıkesir ilinin Susurluk ilçesi içerisinde iftar sonrasında balık tutmaya gitmiş olan 50 yaşında bulunan Sefer Ay, Susurluk çayına düştü ve boğuldu. Ay’ın dere içerisinde kaybolmuş olan cesedini ise Çanakkale ilinden gelmiş olan deniz polisleri çıkarttı.

Olay ise Balıkesir ilinin Susurluk ilçesine bağlı bulunan Kayıkçı Mahallesinde yer alan Eğrek Çınar Mevkii’nde gerçekleşti. Susurluk ilçesinin Karşıyaka Mahallesi içerisinde ikamet etmekte olan ve aynı zamanda çiftçilikle uğraşmaya devam eden Sefer Ay, Pazartesi gününde iftardan hemen sonra Susurluk Çayı üzerinde yer alan Eğrek Çınar Mevkii’ne balık tutmak amacıyla gitti. Oltası ile birlikte derenin içine girip balık tutmaya çalışmakta olan Ay’dan ise bir daha hiç bir şekilde haber alınamadı. Yakınlarının da bütün uğraşlarına karşın Sefer Ay’a ulaşamamasından sonra ihbarda bulunulmasının üstüne Ay’ın balık tutmakta olduğu bölgeye intikal eden Çanakkale Emniyet Müdürlüğüne bağlı Deniz Polisinin Sualtı Grup Amirliği’ne bağlı durumdaki polis dalgıçları yapmış oldukları aramadan sonra Sefer Ay’ın cansız durumdaki bedenini Susurluk Çayı içerisinden çıkarttı. Olay yeri savcısı tarafından yapılmış olan incelemeden sonra Ay’ın cesedinin ise Susurluk Devlet Hastanesinin Morguna götürülecek olduğu bilgisine ulaşıldı.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close