Gündem

İstanbul ilinde bir İETT otobüsü yandı

İstanbul ilinde bir İETT otobüsü yandı

 

Beykoz ilçesi içerisinde belediyeye ait bir otobüs daha tespit edilemeyen bir sebepten dolayı yolun ortasında adeta alev alev yanmaya başladı.

Otobüsün içinde o esnada herhangi bir şekilde yolcu bulunmaması da olası bir facia yaşanmasının önüne geçmiş oldu. Belediye otobüsünde çıkmış olan yangında alev alev yanmış olduğu o anlar ise cep telefonunun kamerasına saniye saniye yansıdı.

Beykoz ilçesinde yer alan Paşamandıra Mahallesi içerisinde saatler 06:00 civarında, Kavacık – Riva arasında sefer gerçekleştiren belediye otobüslerinen bir tanesinde daha tespit edilemeyen bir neden dolayı yangın çıktı. Çıkmış olan yangın sebebiyle de belediyeye ait olan otobüs yolun ortasında alev alev yanmaya başlarken çevreye çok yoğun bir şekilde duman yayılmaya başladı. Yangının çıktığı anda otobüsün içinde bir yolcu yer almaması da olası bir facia yaşanmasını önlemiş durumda.

Olayın yaşanmış olduğu yere itfaiye ekipleri ile birlikte polis ekipleri yönlendirildi. Alevlerin sarmış olduğu otobüs üzerinde çıkan yangın, itfaiyenin müdahalede bulunmasından sonra kontrol altına alınarak tamamen söndürüldü.

Diğer taraftan belediye otobüsünün alev alarak yanmış olduğu anlar vatandaşlardan bir tanesi tarafından cep telefonu kamerası kullanılarak kayıt altına alındı. Görüntülere bakıldığında ise bir otobüs yolun ortasında alev almış bir şekilde yanıyor, itfaiyeler ise otobüste meydana gelen yangına müdahale de bulunuyor.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close