Gündem

Canının yandığını hiç kimseye söyleyemedi

Canının yandığını hiç kimseye söyleyemedi

 

Aydın ilinde yer alan Germencik ilçesi içerisinde motosiklet ile bir tane kamyonun çarpışması sonrasında gerçekleşen trafik kazası esnasında aynı motosiklet üstünde yer alan 2 tane kardeş ağır bir şekilde yaralandı. Alayın yaşandığı yere gelen Acil servis ekiplerinin tarafından hızlı bir şekilde hastaneye götürülen vatandaşlar ise tedavi altına alındılar. Her bir yanı kanlar içinde bulunan yaralılar arasındaki Y. E. evde bulunanların üzülmemesi amacıyla sağlık ekipleri kendisine müdahalede bulunurken telefon ile yakınlarını arayarak iyi bir durumda olduğunu ve canının hiç bir şekilde yanmamakta olduğunu söyledi.

Kaza ise öğlen saatlerine doğru Germencik Turanlar yol ayrımı kısmında gerçekleşti. Elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa Turanlar yol ayrımından İzmir istikametine doğru dönen 09 SC 308 plakasına sahip bir kamyonla Aydın yönünden Turanlar Mahallesi’ne doğru dönme isteği olan motosiklet aniden çarpıştı. Kaza esnasında motosiklet şoförü olan M. E. ile birlikte motosiklet üzerinde yolcu şeklinde yer alan Y. E. ağır bir şekilde yaralanmış oldu. Çevrede yer alanların ihbarda bulunmasıyla beraber olayın yaşanmış olduğu yere çağrılan Sağlık ekipleri yaralı vatandaşları Aydın iline götürdü.

Yaralılar arasında yer alan Y. E. ise yakınlarının söz konusu bu kazayı duyarak üzülmemesi amacıyla ilk müdahalesi gerçekleştirilmiş olduğu ambulans içinde telefona sarılarak yakınlarına iyi bir durumda bulunduklarını söylemek için çalıştı. Güvenlik ekipleri tarafından el konulmuş olan bu kazayla alakalı olarak soruşturma başlatıldığı bilgisi verildi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close