Gündem

Direksiyonun başındayken öldü

Direksiyonun başındayken öldü

Zonguldak ilinin Çaycuma isimli ilçesi içerisinde, otomobilindeyken kalp krizi geçirmiş olan Soner Kaynak (39) yaşamını yitirdi.

Söz konusu bu olay ise, öğle saatlerine doğru, ilçeye bağlı bulunan Nebioğlu beldesinin yakın bir bölgesinde gerçekleşti. Soner Kaynak yönetiminde bulunan 74 DD 894 plakasına sahip olan bir otomobil, kontrolden çıkarak yol kenarında yer alan çalılık bir alana girip, durdu. Olayın yaşanmış olduğunu görmüş olan öteki şoförler ise otomobilin yanına gittikleri zaman Kaynak’ın otomobilin içerisinde hareketsiz bir şekilde yatmakta olduğunu görüp hızlı bir şekilde sağlık ekiplerine ihbarda bulundu. Soner Kaynak ise, olayın yaşandığı yere giden öteki şoförler tarafından arabadan çıkartılırken, olayın yaşanmış olduğu yere hızlı bir şekinde intikal eden sağlık ekiplerinin yapmış olduğu kontrol esnasında kalp krizi geçirmiş olduğu tespit edildi.

Olayın gerçekleşmiş olduğu yerde ilk müdahaleleri gerçekleştirilen Soner Kaynak sonrasında ise hemen Çaycuma Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Burda da tedavi altına alınmış olan Soner Kaynak, doktorlar tarafından yapılmış olan bütün müdahalelere karşın hiç bir şekilde kurtarılamadı. Söz konusu bu kaza ile alakalı olarak başlatılmış olan soruşturma ise devam ediyor.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close