Gündem

Uzun bir süre boyunca bekledi

Uzun bir süre boyunca bekledi

Antalya ilinin Manavgat ilçesi içerisinde bir tane otobüsle otomobilin çarpışmasından dolayı gerçekleşen trafik kazası esnasında 3 kişinin yaralandığı açıklandı. Araç içerisinde sıkıştığı açıklanan bir kişi ise itfaiye ekipleri ile birlikte sağlık ekiplerinin tarafından sıkışmış olduğu yerden uzun uğraşlar sonucunda çıkartılmış oldu.

Söz konusu bu kaza ise Manavgat – Akseki karayolu üzerinde yer alan Manayıt bölgesinde gerçekleşti. Elde edilmiş olan bilgilere bakılır ise, Akseki yönünden Manavgat yönünde doğru seyir durumunda bulunan ve İ. K.’nin tarafından kullanılan 33 U 0550 plakasına sahip bir otomobil, şoförünün direksiyon üzerindeki kontrolünü yitirmesi sonucunda karşı şeritten gelen K. M.’nin kullanmakta olduğu 42 SY 617 plakasına sahip bir yolcu otobüsüyle çarpıştı.

Kaza esnasında, otomobil şoförü olduğu açıklanan İ. K. ile birlikte otomobil içerisinde yolcu olarak yer alan V. E. K. ile beraber E. K.’de yaralanmış oldu. Yaralılar arasından otomobilin içinde sıkışmış olan E. K., Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Manavgat itfaiye biriminde görevli bulunan ekipleri tarafından sıkışmış olduğu yerden uzun uğraşlar sonucunda çıkartılmış oldu. Yaralı durumdaki vatandaşlar ambulanslar ile Manavgat ilçesinde yer alan hastanelere götürülüp hızlı bir şekilde tedavi altına alındılar.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close