Gündem

Karısını öldürdükten sonra kendisini de öldürdü

Karısını öldürdükten sonra kendisini de öldürdü

 

İstanbul ilinde yer alan Beylikdüzü ilçesinde bir şahıs, eşini ile birlikte kayınpederini elinde yer alan silahla vurduktan hemen sonra kendisi de intihar etti. 2 tane çocuğunu yetim bırakmış olan Ali Ekber Ergül’ün Çanakkale ili içerisinde tatil yapmakta olduğu esnada eşi ile kavga etmiş olduğu, evlerine geri dönüş yaptıktan sonrasında da ayrılma konusunda isteği bulunan karısına öfkelenip cinayeti işlemiş olduğu iddia edildi.

Söz konusu bu olay, saatler 12:50’yi gösterirken İstanbul ilinde yer alan Beylikdüzü ilçesinin Büyükşehir Mahallesindeki 25. Blok içerisinde gerçekleşti. Polis merkezine gidip, ihbarda bulunan bir şahsın vermiş olduğu ”Çok fazla sayıda silah sesleri duydum” şeklindeki bilginin hemen sonrasında polis ekipleri hemen harekete geçmiş oldu.

Saldırının gerçekleşmiş olduğu binaya ulaşan ekipler, binanın görevlisi olan şahıstan, 5. kat içerisinde silahlı saldırı gerçekleştiği konusunda bir bilgi edindi. Bunun üstüne ise ekipler, silahlı saldırı olmasına karşı önlem amacıyla, ilk önce yangın merdivenlerini kullanarak 6. kata kadar çıktı. Sonrasında da burdan 5. kata iniş yaptılar.

Polisler, 22 numaraya sahip dairenin hemen önünde kanlar içinde yatmakta olan bir tanesi kadın 3 kişiyi gördü. Hareketsiz bir şekilde yatmakta olan 3 kişiden bir tanesinin yaşadığının tespit edilmesinin ardından hemen sağlık ekiplerine ihbarda bulunuldu.

Olay yerine ulaşan sağlık ekipleri, yaralı durumda bulunan Adıgüzel Altun’u hızlı bir şekilde hastaneye kaldırdı. Özlem Ergül ile birlikte Ali Ekber Ergül’ün de hayatlarını kaybettiği tespit edildi.

Olay ile alakalı olarak Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler bir çalışma başlatmış durumda. Olay yerini inceleme ekipleri ise adrese çağrılarak inceleme yaptırıldı. Ali Ekber Ergül’ün sol tarafta yer alan elinin hemen yanında bir tane tabanca ile birlikte 6 tane de mermi kovanı bulunmuş oldu.

Ön inceleme esnasında Ali Ekber Ergül’ün kayınpederi olan Adıgüzel Altun’u vurmuş olduğu, hemen sonrasında da karısı Özlem Ergül’ü öldürmüş olduğu ve karısını öldürdükten sonra kendisininde intihar etmiş olduğu ortaya çıktı.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close