Ekonomi

E-Ticarette bayram bereketi

Bayram tatili için  Ege, Pamukkale, Kapadokya ve Antalya bölgelerinde oteldeki odaların tamamının üçte ikisi yabancılara satıldı. Bu yıl e-ticaret üzerinden 3 milyon 750 bin kurban satışı bekleniyor.,
Yaz aylarında ucuz tatil için e- ticaret siteleri üzerinden alacaklar için daha ucuz bir tatil için önerilere şöyle bir göz atalım.

Bayramda ucuz tatil için öneriler

Tatilinizi online siteler üzerinden yapın Günümüzde internet üzerinden her şeyi inceleme ve değerlendirme fırsatı elimizde. İnternet üzerinden bir çok otelin web sitesine ulaşarak incelemeden karar vermeyin.

İnternet üzerinde e-ticaret yapan bir çok fırsat siteleri var. Bu siteleri takip ederek hiç aklınızda olmayan yerleri, uygun lokasyonları ve burada olan küçük işletmelere ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

Son dönemlerde  alışveriş siteleri online alışverişin olmazsa olmazı haline geldi. Tatile gitmeyi düşündüğünüz otelin rezervasyon işlemlerini tatil sitesi üzerinden daha ucuza yapabilirsiniz.
Mümkün olduğunca tatil seçeneklerinizi yaparken ulaşım dahil olan seçeneklerini tercih edin. Özellikle bayram dönemlerinde uçak ve otobüs bilet fiyatlarının tavan yapması sizin için sorun teşkil etmeyecektir. Aynı otel için daha düşük fiyat aldığınızda bu sizi kandırmasın. Zira gidiş dönüş ulaşım maliyeti eklediğinizde daha fazla masraf ile karşılaşabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde kredi kartına uygun ve vade farksız taksit imkanı ile beraber ayrıca rezervasyon iptalinde müşterilerinin her hangi bir kayba uğramasını engelleyen e-ticaret siteleri de mevcuttur.

 

Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close