Gündem

5 yaşındaki çocuk dövülerek öldürüldü

Eşinden ayrılan M.D. adlı kadının oğlu Eymen Sadık D.’ye şiddet uyguladığı ve iyi bakmadığı yönünde yapılan ihbar üzerine İzmir Emniyeti Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçtiler.

Ekipler Buca ilçesinde belirtilen adrese gittiklerine M.D. ve oğlu Eymen’in bir süredir eve gelmedikleri bilgisini aldılar. Soruşturmaya Cinayet Büro Amirliği ekipleri de dahil edildi. Yapılan araştırmalar sonrasında anne M.D.’nin ilçedeki yakınlarının evinde olduğu belirlendi.

ANNE M.D’DEN KORKUNÇ İTİRAF

Polis ekipleri tarafından düzenlenen operasyonlar M.D. gözaltına alınırken polis ekipleri küçük Eymen’i evde bulamadılar. Polis ekiplerinin anne M.D.’ye oğlunu sorduklarında bir akrabasının yanında olduğunu söyledi.

Polis ekiplerinin ısrarla oğlu Eymen’i getirmesi yönündeki baskısı sonrasında M.D. verdiği çelişkili ifadelerin ardından erkek arkadaşının oğlunu döverek öldürdüğünü itiraf etti.

KÜÇÜK ÇOCUĞU DÖVEREK ÖLDÜRMÜŞLER

Gözaltına alınan anne M.D. verdiği ifadesinde beraber yaşadığı S.E. adındaki sevgilisinin oğlu Eymen’i döverken yere düşerek nefessiz kalarak öldüğünü ve korktukları için çocuğunun cansız bedeni Buca ilçesinin kırsal Kaynaklar Mahallesi’nde bulunan bir tandırın içine koyduklarını itiraf etti.

ÇOCUĞUN CANSIZ BEDENİ ELLERİ VE AYAKLARI BAĞLI OLARAK BULUNDU

M.D.’nin itirafları sonrasında gösterdiği yerde yapılan aramada polis ekipleri korkunç gerçekle karşılaştılar. Ağzı tuğla ile kapatılan tandırın içinde minik Eymen’in elleri ve ayakları bağlı bir şekilde poşet içine konulmuş cansız bedeni bulundu.

S.E ve KARDEŞİ YAKALANDI

Polis ekipleri kısa bir süre içinde cinayet şüphelisi S.E. ve olayda kendisine yardım eden kardeşi E.E.’yi yakalayarak gözaltına alırken, şüphelilerin emniyette sorgulamaları devam etmekte.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close