Politika

Abdüllatif Şener’e büyük şok!

AK Parti’nin ilk kurucularından olan biri olarak Türk siyasetinin önemli isimlerinden biri olmuş ve AK Parti’de’ bulunduğu dönemlerde bir çok önemli görevde bulunan Abdüllatif Şener daha sonra yaşanan siyasi çekişmeler sonrasında yeni bir parti kurmuştu. Partisi başarısız olduktan sonra da partisini kapatan Abdülallatif Şener seçimlerden CHP’den Konya Milletvekili adayı olarak meclise girmişti.

Özellikle yeni parti kurduktan sonra Türkiye’nin bir çok ilinde mitingler düzenleyen Şener’in bu mitinglerine hiç ilgi gösterilmemiş ve siyaset gündeminden tamamen düşmüştü.

ERDOĞAN ŞENER’İ Mİ ÖRNEK GÖSTERMİŞTİ.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’den ayrılan isimlere esamelerinin okunmayacak olması hakkında bir açıklama yaparken akıllara ilk gelen Abdüllatif Şener’i mi örnek gösterdiği siyaset kulislerinde konuşulmaya başlandı.

MİLLETVEKİLİ OLDUĞU HALDE KENDİSİNİ DİNLEMEYE GELEN OLMADI

Abdüllatif Şener, CHP Milletvekili olarak Seydişehir Taraşçı Mahallesi’nde üçüncüsü düzenlenen Akdağ Yayla Şenliği’ne katıldı.

Akdağ Yayla Şenliğinde yaptığı konuşmada  “Bu tür organizasyonlar sayesinde ulusça üzüntülerimizi ve sevinçlerimizi paylaşıyoruz. Anadolu’da yüz yıllardır var olan komşuya sevgi ve saygı, ayrılıklar, kaygılar bu topraklarda yaşanmamıştır. Bizlerin bu beraberliği bu toprakları vatan yapmıştır. Yıllardır bu tarz etkinlikler Anadolu’nun her köşesinde yapılmakta ve yapılmaya devam edecektir. Bu bağlığımızı asla koparmayalım” ifadelerini kullandı.

Bu arada Akdağ Yayla Şenliklerinde Abdüllatif Şener’i dinlemek için alana çok az sayıda insanın gelmesi de dikkatlerden kaçmadı. Daha önce AK Parti’de görev yaparken binlerce insanı toplayan siyasetçinin, son dönemlerde adeta parmakla sayılacak kadar kişiye konuşma yapması Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerini doğruluyor gibiydi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close