Dünya

İşlediği cinayeti söylediği rap şarkısında itiraf etti

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde yaşanan olayda Amanda Custer adındaki bir kadın Temmuz ayında aniden ortadan kaybolmuştu. Yakınları tarafından kayıp başvurusunda bulunan kadın için Kaliforniya eyalet polisi Amanda Custer hakkında hiç bir ize rastlamadı. Araştırmaları derinleştiren Kaliforniya polisi Amanda Custer’in sevgilisi olan Robert Camu adındaki şahsı teknik ve fiziki takibe aldı. Robert Camu hakkında daha önceki kız arkadaşları ve ailesine şiddet uyguladığı için emniyet müdürlüğündeki kabarık dosyasının ortaya çıkması üzerine özel dedektifler devreye girdi.
ROBERT CAMU’NUN EVİNDE KAN İZLERİ BULUNDU
Robert Camu’nun evine savcılık izni ile baskın düzenleyen polis ekipleri evde geniş çaplı araştırma yaptılar. Yapılan araştırmalar sonunda Robert Camu’nun yatak odasında kan izleri bulunması üzerine Robert Camu’nu arabasının içinde uyurken yakalayarak gözaltına aldılar. Araçta yapılan aramada ise bagajın içinde kan izleri ve kazma bulundu.
Evde ve aracının bagajında bulunan kan izlerinin DNA araştırması yapılması sonunda bulunan kanın Amanda Custer’e ait olduğu ortaya çıktı.
Cinayet haberinin medyada çıkması üzerine Kaliforniya polisine gelen bir ihbarda Robert Camu’nun bir barda “açık mikrofon” adlı programda bir rap şarkısı söylediği ve bu şarkıda cinayeti işlediğini söyleyen şarkı sözlerini gösteren video kaydı gönderildi.
Polise görüntüleri veren kişi ise “Bana bir kadını öldürdüğünü, polis tarafından arandığını ve çenemi kapalı tutmamı” söyledi. Polis yetkilileri ise bardaki görüntülerin cinayetten bir gün sonra çekildiğini tahmin ettiklerini, mahkemeye tüm delilleri sunacaklarını halen Amanda Custer’in cesedinin yerini tespit etmek için çalışmalara devam ettikleri öğrenildi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close