Dünya

Su altında evlilik teklif ederken boğularak öldü

ABD’nin Louisiana eyaletinden birlikte yaşayan Steven Weber Jr. ile kız arkadaşı Kenesha Antonie birlikte tatil yapmak için Tanzanya’nın Pembe Adası’na tatile gittiler. Pembe Adada su altına inşa edilmiş odalardan birini kiralayan Steven Weber Jr. kız arkadaşına buraya gelmeden önce süpriz bir evlilik teklifi hazırlamak için seçtiği odadan çıkarak evlilik teklifini gerçekleştirmek için suya girdi.
Steven Weber Jr su altında kız arkadaşın evlilik teklifi yapmak için plastik bir kılıfa “ Senin hakkında seni ne kadar çok sevdiğimi anlatacak kadar su altında kalamayabilirim. Ama seni her geçen gün biraz daha fazla seviyorum” yazdığı notu kız arkadaşı Kenesha Antoine’nin görebileceği şekilde suyun içindeki cam pencereye tuttu. Kız arkadaşı Kenesha Antonie bu anları cep telefonunun kamerasına kaydederken tuttuğu notun arkasını çeviren Weber Jr. evlenme teklifini yazan notu göstererek yüzük kutusundan sevgilisi için aldığı yüzüğü çıkartarak gösterirken Antione kahkaha attı. Yaşananları sosyal medya hesabından canlı paylaşan Antonie “ evet seninle ölüme kadar beraber olmak istiyorum, şu an söylediklerimi duymuyorsun ama milyonlarca kez kez evet diyorum, Seninle evleneceğim” dediği anlarda bilinmeyen bir sebepten dolayı Steven Weber Jr.su içinde birden çırpınmaya başladı ve kısa bir süre içinde de suyun içinde boğuldu.
Kenesha Antoine geçirdiği şokun ardından yetkililerden yardım istedi. Su altındaki odacıkları kiralayan firma yetkilileri suya girdiklerinde Weber Jr.’ın cansız bedenini sudan çıkardılar. Kenesha Antonie yaptığı açıklamada “ Hayatımın en mutlu anını kutlayamadım, yaşayamadım. Çok sevdiğim eşim olan insanı bu anımda kaybettim. Hayatımın en güzel anı bir anda kabusa dönüştü” dedi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close