Gündem

Kayıp olarak aranan evli kadın internetten tanıştığı adama kaçmış

Isparta’nın Yalvaç ilçesi Koruyaka köyünde oturan, Ayşegül Karademir adındaki 2 çocuk annesi, 25 Ağustos günü saat 19.00 sıralarında, evden çıktı ve bir daha dönmedi. Evine dönmeyen Ayşegül Karademir’i yakınları köy ve çevresinde aramaları sonuç alamayınca durumu jandarmaya bildirerek kayıp başvurusunda bulundu. Jandarma tarafından arama çalışmaları başlatıldığında cep telefonun kapalı olduğu ve kimliğinin de yanında olmadığı tespit edildi. Daha sonra arama çalışmaları genişletildiğinde Ayşegül Karademir’in internetten tanıştığı bir adamla köyden kaçtığı öğrenildi. Ayşegül Karademir daha sonra babasını cep telefonu ile “Ben iyiyim, merak etmeyin” dediği öğrenildi.

Cep telefonundan ulaşılan Ayşegül Karademir “Küçük yaşlarda kendisini istemediği biri ile evlendirildiğini ve köyden kendi isteği ile ayrıldığını belirterek 8 yıl boyunca kayınpederi ve kaynanası ile yaşamaktan bunaldım. Üzerimde çok ciddi baskılar vardı. Bu dönemde sosyal medya üzerinden birisi ile tanıştım. Aramızda bir aşk başladı. Daha sonra onunla yaşamaya karar verdim ve kendisini köye çağırdım. Olay günü anlaştığımız gibi aracı ile köye geldi ve köyde bulunan süt mandırasından beni aldı ve birlikte şimdi ismini söylemeyeceğim bir kente geldik ve beraber yaşamaya başladık” dedi.

Ayşegül Karademir ailesine seslenerek “Yeni eşim yeni boşanmış dul bir adam ve çocuğu yok. Beni aramak için televizyon kanallarına çıkmayın. Ağabeyim beni bulmak için televizyona sakın çıkmasın. Jandarmaya müracaat ederek kendi isteğimle burada kaldığımı ve kayıp olmadığımı söyleyeceğim. Kimse benim peşime düşmesin. Çocuklarımı bırakıp gittiğim için çok üzgünüm ama boşanma davası açtığımda 4 yaşındaki oğlumu yanıma alacağım. Büyük oğlum babası ile kalabilir. Tüm bunlara 8 yıldır eşimin ailesinin yanında yaşadığım zorluklar yüzünden mecburen katlandım ama canıma tak dedi” diyerek sözlerini tamamladı.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close