Gündem

Eski karısını kızgın yağla yaktı

İstanbul Küçükçekmece Halkalı Yeşiltepe Sokak üzerinde meydana gelen olayda Kübra Tayfur adındaki bir kadın imam nikahı ile Ersin Ülker adındaki bir kişi ile 6 yıl evli olarak yaşadı. Bu evliliği esnasında 3 ve 5 yaşlarında iki çocukları dünyaya gelen çift 1,5 yıl önce aralarındaki aşırı geçimsizlik nedeni ile birbirlerinden ayrıldılar

Ersin Ülker daha sonra karıştığı bir hırsızlık suçundan tutuklanarak cezaevine girdi. Cezasını çektiği cezaevinden izinli olarak çıkan Ersin Ülker cezaevine geri dönmeyerek firar etti. Ersin Ülker firari olarak arandığı dönemde imam nikahlı eski eşinin çalıştığı iş yerine giderek kendisi ile barışma teklifinde bulundu. Kübra Tayfur eski imam nikahlı eşinin tekrar barışma teklifini kabul etmemesi üzerine iş yerinde yaşanan tartışmanın ardından Ersin Ülker iş yerinden ayrıldı.

Tartışmanın ardından sabaha karşı eski imam nikahlı eşinin evinin balkonunda gizlice eve giren Ersin Ülker mutfağa girerek çaydanlıkla yağ kızartarak eşinin uyuduğu odaya giderek önce elindeki bıçakla önce bacağından bıçakladıktan sonra çaydanlıkta bulunan kızgın yağı imam nikahlı eski eşinin kafasından aşağı döktü. Ersin Ülker daha sonra eski imam nikahlı eşinin çantasında bulunan bir miktar parayı alarak olay yerinden kaçtı.

Bıçakla bacağından yaralanan ve başından aşağı kızgın yağ dökülen Kübra Tayfur durumu can havli ile sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan Kübra Tayfur iki gün yoğun bakım ünitesinde gördüğü tedavinin ardından normal servise alınırken saldırıyı gerçekleştiren eski imam nikahlı eşi olaydan 5 saat sonra yakalanarak tutuklandı ve cezaevine gönderildi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close