Dünya

Öğrencisi ile cinsel ilişki yaşayan öğretmen tutuklandı

Anna Elizabeth Patton adındaki bir lise öğretmeni ABD’nin Güney California eyaletine bağlı Darlington’da ekim ayından itibaren 16 yaşındaki bir öğrencisi ile ilişki yaşamaya başladı. 22 yaşında olan öğretmen Anna Elizabeth Patton öğrencisinin sosyal medya hesaplarına ve cep telefonunun cinsel içerikli mesajlar ve fotoğraflar göndermeye başladı.

Adı açıklanmayan öğrenicisi ile mesajlaşmaların ardından kendine ait evinde ve aracında olmak üzere bir çok cinsel ilişkiye giren öğretmen Anna Elizabeth Patton’un foyası öğrencinin ailesinin çocuklarının son dönemlerinde davranışlardaki garipliği sezerek çocuklarının cep telefonunu kontrol ettiklerinde çocuklarının öğretmeni ile yaşadığı ilişkiye ait fotoğraflara eriştiler.

Aile çocuklarının cep telefonunu alarak polise başvurdu. Polis yetkilileri öğrencinin cep telefonunda çıkan mesaj ve fotoğrafları inceledikten sonra öğretmen Anna Elizabeth Patton’u gözaltına alarak tutukladı.

Emniyette ifade veren öğretmen Anna Elizabeth Patton kendisine yöneltilen suçu kabul ettiğini ve öğrencisi ile kendi evinde defalarca birlikte olduğunu, arabasında da birkaç kez cinsel yaşadıklarını itiraf ederken okul içerisinde müsait ortamlar yaratarak öpüştüklerini itiraf etti.

Skandalın yerel basında yer alması üzerine okul yönetimi yaptığı açıklamada “Böyle bir olayın okulumuzda yaşanmış olmasından dolayı çok üzgünüz. Öğrencimizin güvenliği için ismini açıklamama kararı aldık. Polisle her türlü işbirliğine giderek olay hakkında kendilerine yardımcı olduk” denildi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close