Dünya

Bekaretini 1.2 milyon Euro’ya sattı

Ukrayna’da dünyaya gelen ve daha sonra ABD’de yaşamaya başlayan Katya adındaki genç kız İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre bekaretini önce açık arttırmaya çıkardı. Açık arttırma sonrasında Katya’nın bekaretine  en yüksek olarak 1,2 milyon Euro verildi. Katya bekaretini satışa çıkarmaya karar verdiğinde 100 bin Euro gibi mütevazi bir rakam belirlediği ve bekaretini satarak lüks eşyalar almak, seyahat etmek gibi amaçlar için bekaretini satışa çıkardığını açıkladı.

Uluslararası tanınan bir escort sitesi tarafından organize edilen bekaret satışına yoğun ilgi gösterilirken genç kızın bekaretine Almanya’nın Münih kentinde yaşayan 58 yaşındaki bir iş adamı 12 misli bedel ödemeyi taahhüt ederek 1,2 milyon Euro’ya satın aldı. İhaleyi kazanan iş adamının dünyanın bir çok ülkesinde fitness salonları olduğu öğrenildi.

Bekaret satışı için düzenlenen açık arttırmada en yüksek ikinci teklifi New York şehrinin en ünlü avukatlarından birisi üçüncü isim ise Japonya’nın tanınmış bir şarkıcısı olduğu öğrenildi.

Açık arttırmayı kazanan Alman iş adamı ayrıca Katya’nın kendisiyle evlenmesi halinde ve her ay kendisine 10 bin Euro mali destek vermeye hazır olduğunun bilgisine erişildi.

Şimdi tüm dünya bir bekaret için 1,2 milyon Euro’yu gözden çıkaran iş adamı ile Ukraynalı Katya’nın evlenip evlenmeyeceğini merak ederken tarafların ne zaman ve nerede birlikte olacakları konusunda henüz bir bilgi verilmedi.

Alman iş adamı evlilik teklifi bulunması hakkında “ Sevdiğiniz birisi sizi yarın öbür gün terk etme ihtimali yüksektir ve pişman olmanız kaçınılmazdır. Ama parayı seçip pişman olma ihtimaliniz daha düşüktür” dedi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close