Gündem

Başakşehir’de mermiler havada uçuştu

Bahçeşehir Tahtakale Mahallesi Fırat Caddesinde bulunan lüks bir siteye hırsız olarak girmeye çalışan iki hırsız vatandaşlar tarafından fark edilince kaçmaya çalıştıkları esnada kaçan şüphelileri fark eden Sancar İhsanov saldırganlardan biri ile boğuşmaya başladı. Yaşanan boğuşma esnasında iki el silah sesi duyuldu. Kaçan hırsızlık şüphelisinin silahından çıkan kurşunlar hırsızı durdurmak için mücadele eden Sancar İhsanov’un başına isabet ederken saldırgan hırsız yerde kanlar içinde bırakarak olay yerinden kaçmaya başladı. İkili arasında yaşanan boğuşma esnasında saldırganın kullandığı silahın namlusu gövdesinden ayrılarak yere düştü. Olayın ihbar edilmesi üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

İhbar üzerine olay yerine gelen olay yeri inceleme ekipleri olayların meydana geldiği bölgeye gelerek delilleri incelemek için bölgeyi muhafaza altına alırken yapılan ilk incelemelerde saldırganın silahından çıkan mermilerden biri yan tarafta bulunan bir marketin vitrin camına isabet ettiği tespit edilirken içeride bulunan kimseye zarar gelememiş olması mutluluk yaratırken saldırgana müdahalede bulunan Sancar İhsanov’un sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bilgisine ulaşıldı.

Silahlı saldırgan olay yerinden uzaklaşmak isterken polis ekiplerinin havaya ateş ederek durdurmaya çalışmalarına rağmen kaçmaya devam eden şüpheli ile polisler arasında yaşanan kısa bir kovalamaca sonrasında silahlı saldırgan yakalanarak gözaltına alındı.

Çevrede bulunan güvenlik kamera kayıtları incelendiğinde hırsızlık için zanlının öğle saatlerinde lüks siteye gelerek keşif

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close