Dünya

Ukrayna’da bir kadın kızının kesik başıyla yakalandı

Ukrayna dün, son yılların en akıllara durgunluk veren bir olayı meydana geldi. Ukrayna’nın Harkov kentinde öldürülen kızının kesik başının bulunduğu poşetle dolaşan 38 yaşındaki bir kadın çırılçıplak bir şekilde yolda yürürken polisler tarafından yakalandı.
Konu hakkında açıklama yapan Ukrayna polisi “Teyyana Pyanova adındaki bir kadın bir elinde bıçak diğer elinde kızının kesik başının bulunduğu bir poşetle cadde üzerinde çırılçıplak yürüdüğü ve kendisini durdurmak isteyen polislere karşı saldırgan tavırlar sergiledikten sonra kaçmaya çalışırken yakalandığını” açıkladı.

Polisler tarafından gözaltına alınan şüphelinin polis karakolundan gözaltında iken erkek kardeşinin polise telefon ederek,kardeşi ile beraber yeğeniyle birlikte yaşadıklarını ve yeğeninin başının kesilmiş bir şekilde cesedini bulduğunu bildirmesi üzerine olay yerine giden polis ekipleri eve gittiklerinde 13 yaşındaki genç kızın başsız cesedine ulaştı. Yapılan araştırmalar sonrasında kızın annesi tarafından öldürüldüğü şüphesini doğurduğu bildirildi.
Ukrayna basınında çıkan haberlere göre genç kadın kızını başını kesmeden önce 20 kez bıçakladığını ve daha sonra cesedin kafasını kestiği bilgisine yer verilirken genç kadının komşuları gözaltına alınan cani annenin kocasında ayrı yaşadığını, kızı ve erkek kardeşi ile birlikte yoksul bir hayat sürdüğünü söylediler.

Gözaltına alınan ve mahkemeye çıkarılan Pyanova mahkemede saldırgan tavırlarına devam ederken duruşma salonunda bulunan hakime ağır küfürler ettiği ve mahkemede kimseyi dinlemek istemediğini “Beni ancak Tanrı yargılar” dediği öğrenildi. Mahkeme sonrasında tutuklanan cani kadın cezaevine gönderildi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close