Gündem

17 yaşındaki hamile genç kız töre kurbanı oldu

Mersin’de meydana gelen olayda 17 yaşındaki İrem Bahçe’nin nişanlısının ayrılmasının ardından çıkan dedikodulardan rahatsızlık duyan Bahçe ailesi Şanlıurfa’dan Mersin’e taşındılar. Bahçe ailesi Mersin’e taşındıktan 20 gün sonra İrem Bahçe evlerinin banyosunda babasının ruhsatsız tabancası ile başından vurulmuş olarak bulundu.

Ailesi tarafından sağlık ekiplerine yapılan ihbar sonrası Acil Sağlık ekipleri İrem Bahçe’ye ilk müdahaleyi olay mahallinde yaptıktan sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı.

5 AYLIK HAMİLE OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan İrem Bahçe 1 gün sonra doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Sezaryenle alınan minik bebek ise 3 ay sonra hayatını kaybederken polis tarafından aile fertlerinin ifadesine başvurdu. İfadeleri alınan aile fertleri İrem’in intihar ettiğini öne sürerken İrem Bahçe Şanlıurfa’da ailesi tarafından toprağa verildi.

POLİS OLAYIN PEŞİNİ BIRAKMADI

Mersin Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet Şube Amirliği ekipleri olayın peşini bırakmayarak aile bireylerini çapraz sorguya aldı. Yapılan çapraz sorguda aile bireyleri çelişkili ifadeler verince İrem Bahçe’nin annesi, babası, ağabeyleri ve amcaları gözaltına alınarak Mersin’e getirildi.
Sorguda aile bireyleri ısrarla babasının silahı ile intihar etmesini söylemelerine rağmen genç kızın ağabeyi M.A.B verdiği ifadesinde kardeşini aile meclisi kararıyla kendisinin vurduğunu itiraf ederken diğer şüpheliler bu iddiayı kabul etmedi.

Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close