Dünya

Yunanistan’daki kezzap olayının arkasından kıskançlık çıktı

Geçtiğimiz ay Yunanistan’ı karıştıran bir olayda Efi ismindeki bir kadının sevgilisinin sosyal medyadan İonna adındaki bir kadının fotoğrafına beğeni göndermesi üzerine 34 yaşındaki kadının yüzüne kezzap attığı ortaya çıktı.

Kezzaplı saldırı sonrası Efi kulandığı cep telefonun sim kartı sayesinde yakalanarak tutuklanırken kezzaplı saldırıya uğrayan İonna isimli kadın arka arkaya ameliyatlar geçirmeye başladığı öğrenildi.

İonna adındaki mağdur kadının yüzünün %93’ü, vücudunun da %33’lük kısmının yandığını öğrenilirken İonna’ya Atina kentinde saldırıyı gerçekleştiren Efi adlı kadını tanıdığı ortaya çıktı. Yunan polisi olayda adı geçen kişilerin soyadlarını gizli tutarken Efi’nin sevgilisinin 2 yıl önce İonna’nın paylaştığı fotoğrafları beğendiğini tespit etmesi üzerine sevgilisini ve arkadaşını takibe aldığını ve kısa bir süre önce de sevgilisinin İonna’ya arkadaşlık teklifi ettiğini ve mesajlar gönderdiğini öğrenince kıskançlıktan çılgına döndü.

Efi, İonna’ya çalıştığı şirketin önünde pusu kurarak yüzüne kezzap dolu şişeyi boşalttıktan sonra kaçtığı öğrenilirken olay sonrasında İonna’nı verdiği ifadesi sonrasında Yunan polisi 5 kişiyi şüpheli olarak takibe aldı.

Araştırmaları derinleştiren Yunan polisi kısa bir sürede şüphelilerden sadece Efi’nin cep telefonunun açık olduğunu tespit ederek saldırıyı gerçekleştirdiği gün olay yerine giderken kullandığı cep telefonundan taksi çağırdığını tespit etmesi sonucu yakalayarak gözaltına aldıkları öğrenildi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close