Dünya

7 yaşındaki oğlunu 31 bıçak darbesiyle öldüren cani anneye müebbet

7 Mayıs 2018 tarihinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde meydana gelen olayda Bilge Lord Kunduracı adındaki cani anne 7 yaşındaki oğlu Ercan Kaya Kunduracı’yı 31 bıçak darbesiyle öldürmüştü. İşlenen cinayet sonrası Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’’nde büyük infial yaşanmıştı. Oğlunu öldürmekten 2 yıldır yargılanan canavar anne Bilge Lord Kunduracı’nın bugün Lefkoşa Ağır Ceza Mahkemesi’nde karar duruşması yapıldı. Karar duruşmasında savcı mütalaasını “Eşinden boşanma aşamasında olan Bilge Lord Kunduracı Lefkoşa Atatürk Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanda 7 yaşındaki oğlu Ercan Kaya’yı defalarca bıçaklayarak” şeklinde tekrarladı.

Daha önceki duruşmalarda Bilge Lord Kunduracı’nın oğlunu bıçaklarken oğlunun annesinin elini tutmaya çalışırken ellerinin ve parmaklarında kesikler oluştuğu, küçük çocuğun ayrıca iki gün boyunca annesine kendisini öldürmemesi için yalvardığı ortaya çıkmıştı. Oğlunu öldüren canavar anne Bilge Lord Kunduracı işlediği cinayet sonrasında aynı bıçakla boğazını ve bileklerini keserek intihara kalkıştığı, intihar teşebbüsü sonrasında eşinin bir arkadaşına  ‘Çocuğumu öldürdüm, ben de ölmek üzereyim’ mesajını attığı ve bu kişinin ihbarı üzerine cinayetin ortaya çıktığı öğrenilmişti.

Lefkoşa Ağır Ceza Mahkemesi canavar anneye son sözünü sorduğunda Bilge Lord Kunduracı “Yaptıklarımdan sonra pişman oldum ve intihara kalkıştım. Bir an cinnet geçirdim. Pişmanım” dediği öğrenilirken mahkeme heyeti kısa bir aranın sonrasında canavar ruhlu anne Bilge Lord Kunduracı’ya müebbet hapis cezası verirken, herhangi bir indirimde bulunmadığı öğrenildi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close