Dünya

3 yıl içinde 2 kez piyangodan 4 milyon dolar kazandı

ABD’nin Michigan eyaletinde yaşayan Mark Clark, 3 yıl içinde ikinci kez 4 milyonluk ikramiyenin sahibi oldu. Mark Clark’ın bir kişiye ikinci kez çıkma ihtimalinin neredeyse yok olduğu piyangodan 3 yıl gibi kısa bir süre içinde ikinci kez kazanması sonrasında ABD’de gündem oldu.

İkinci kez 4 milyon dolar kazanan Mark Clark “Ne hissettiğimi kelimelerle ifade etmem imkansız.3 yıl öncede aracıma benzin alırken aldığım loto biletine 4 milyon dolar çıkmıştı. O dönem benzincide loto biletini satın alırken babamın bana 10 yıl önce verdiği madeni parayla bileti kazıdığını, babasını yaklaşık 1 yıl önce kaybettikten sonra bile onun anılarını yaşatırken aldığım piyango biletini de onun verdiği para ile kazanınca bu paranın bana uğur getirdiğine inandım” ifadelerini kullandı.

Kazandığı ikramiye sonrasında eski sessiz hayatına geri döneceğini söyleyen Clark “ Babamla birlikte balık tutardık. Bu anıları her düşündüğümde mutlu oluyorum. Piyangoyu kazandıktan sonra ailemle eğlenmek, oğlumla balık tutmaya gitmek ve onlarla daha çok vakit geçirmeye çalışacağım. Babamın bana hala o unutamadığım anıları bende bu sayede oğluma vermek istiyorum. Babam da muhakkak benim kendisi gibi olmamı isterdi. İkinci kez yine babamın bana verdiği para ile piyango kazanmak sanırım bunun işareti” dedi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close