Dünya

Eski Dubai Prensesinin yasak aşkı ortaya çıktı

İngiliz basınında bugün çıkan bir habere göre 2019 yılında Dubai Emiri Şeyh Muhammed bin Reşit El Maktum’un 6. eşi olan Prenses Haya çocuklarıyla Dubai’den kaçarak İngiltere’nin başkent Londra’ya yerleşti. İki çocuk annesi olan Prenses Havva’nın İngiliz korumasıyla aşk yaşadığı iddia edilirken Şeyh Maktum’un geçtiğimiz yılın ilk aylarına kadar eşi Haya, İngiltere’de düzenlenen at yarışı Ascot’a katılıyordu.

Daily Mail gazetesinin yayınladığı habere göre yasak aşk olayı İngiliz Yüksek Mahkemesi’nde Prenses Haaya’nın kızlarının Şeyh Maktum tarafından İngiltere’den kaçırılarak ülkelerine dönmesi hakkında yargılanması esnasında ortaya çıkarken Prenses Haya eşinin kendisinin yasak aşk yaşadığından şüphelenmesi üzerine Dubai’yi terk etmek zorunda kaldığı iddia edildi.

Haberin detayında Haya’nın yasak aşk yaşadığı korumanın adının Russell Flowers olduğu belirtilirken, korumasına basına konuşmaması için Prenses Haya’nın yaklaşık 1.2 milyon sterlin (yaklaşık 12 milyon TL) ödeme yaptığı aktarıldı.

Prenses Haya verdiği paranın yanında ayrıca korumasına 50 bin sterlinlik değerin tüfek ve 12 bin sterlinlik değerinde saat hediye ettiği de iddia edilirken koruma görevi yapan Flowers’ın yasak aşkı devam ettirmek için 4 yıllık evliliğini sonlandırdığı belirtildi.

Prenses Haya’nın koruması ve yasak aşkı olan Flowers’ın eşinin yakın bir arkadaşı Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada “Flowers’ın eski eşi kocasının para ve hediyelerle ayartıldığını ve her zaman yanında olması için onu zorladığını” ifade ederken ikilinin uzun zamandır Prenses ile birlikte gece hayatına katıldığını ifade etti.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close