Dünya

ABD’de öldürdüğü komşusunun kalbini ailesine yedirdi

ABD’nin Oklahoma eyaletindeki Chickasha şehrinde meydana gelen olayda 42 yaşındaki Lawrence Anderson, daha önce aralarında bilinmeyen nedenlerden dolayı devamlı tartışma yaşadığı 41 yaşındaki komşusu Andrea Lynn Blankenship’ı evinde bıçaklayarak öldürdü.

Lawrence Anderson işlediği cinayet sonrasında öldürdüğü Blankenship’in evinden ayrılan yanında yaşadığı akrabasının evine gitti.

Cinayetin ortaya çıkmasının ardından soruşturma açan Oklahoma Eyalet Soruşturma Bürosu’nun basına yaptığı açıklamada Lawrence Anderson’un Blankenship’i öldürdükten sonra kalbini sökerek evine götürdüğünü ve ailesine yedirmek üzere kalbi patatesle pişirdiği’ açıkladı.

Chickasha şehrinde yayınlanan yerel medyadaki haberlere göre Lawrence Anderson’un 2017 yılında 20 yıl hapis cezasına çarptırılıp, ocak ayında erken salıverilen Anderson’ın o zamandan beri akrabaları ile yaşadığı ifade edildi.

Anderson’un işlediği cinayet sonrasında 67 yaşındaki Leon Pye ve onun 4 yaşındaki torunu Kaeos Yates’i öldürdü. Delsie Pye’nin de iki gözünden bıçaklandığı ancak saldırıdan sağ kurtulduğu belirtildi.

Anderson’un komşusunu öldürdükten sonra işlediği iki cinayetin ardından polis ekipleri tarafından yapılan araştırmalar sonucu yakalanarak gözaltına alındığı ve tedavisi için hastaneye götürüldüğünde buradaki polislere komşusu Anderson’un cinayetini de itiraf etmesi üzerine polis ekipleri tarafından 2 gün sonra Blankenship’in cansız bedeni bulundu.

Anderson’un, Grady şehir hapishanesinde bulunduğu ve ‘uyuşturucu, aile içi şiddet’ gibi suçlardan da sabıka kaydığı olduğu ortaya çıktı.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close