Dünya

Hindistan’da iki ayrı kadınla evli olan adama polisten pratik çözüm

Hindistan’’da geçtiğimiz günlerde meydana gelen olayda Jarkand eyaletindeki Ranchi şehrinde yaşayan Rajesh Mahato evli olmasına rağmen başka bir kadınla ilişki yaşamaya başladı.

Eşinden gizli olarak başka bir kadınla ilişki yaşayan Rajesh, beraber olmaya başladığı kadına kendisini bekar olarak göstererek karısını ve çocuğunu terk ederek sevgilisiyle kaçması üzerine Rajesh’in eşi Sadar polise giderek kocası hakkında şikayette bulunması üzerine olay ortaya çıkarken Rajesh’in birlikte olduğu kadının ailesi de kızlarının kaçırılmış olabileceği ile ilgili ihbar ve şikayette bulundu.

Ranchi kenti polis ekipleri şikayet üzerine sevgilisi ile birlikte kaçan Rajesh’in sevgilisi ile evlendiğini tespit ederken bu evliliği Rajesh’in sevgilisi de onayladı.

Gözaltına alınan Rajesh’in yeni evlendiği eşi yaşanan olayları öğrenince evlendiği eşiyle tartışmaya başladı. Tartışmanın uzaması üzerine polis yetkilileri ilginç bir çözüm buldu.

Polis yetkilileri iki kadınla evli olan Rajesh’e haftanın üç günü bir eşiyle, diğer üç gününü diğer eşiyle yaşamasını ve ve haftanın bir gününü tek başına geçirmesi yönünde teklifte bulundu. Üç kişi de bu teklifi onayladıklarını açıklayınca tüm tarafların ortak olarak anlaştıkları bir resmi sözleşme imzalandı.

Sözleşmenin imzalanmasının ardından Rajesh anlaşmanın koşullarını birkaç gün içinde ihlal etti. Yeni evlendiği kadın adamın kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu söyleyerek şikayetçi oldu.

Rajesh eski eşinin evine gittiğinde burada da kendisini tutuklamak için bekleyen polislerin elinden son anda kurtulurken yerel basındaki haberlere göre eski eşi polislerde kocası Rajesh’in kaçmasına yardımcı olduğu da iddia edildi.

Polis hakkında yakalama kararı çıkartılan Rajesh’i henüz bulamadı.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close