Gündem

Profesörün cansız bedeni evinde bulundu

Gaziantep Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak hizmet veren Prof. Dr. Ali Hasan Hasçelik’ten uzun zamandır ses seda duymayan komşuları akşam saatlerinde profesörün dairesinden ağır kokular gelmesi üzerine durumu sağlık, polis ve itfaiye ekiplerine haber verdiler.

İhbar üzerine Gaziantep Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde öğretim görevlisi Prof. Dr. Ali Hasan Hasçelik’in Gaziantep  Şahinbey ilçesi Güneykent Mahallesi 236 numaralı sokakta bulunan apartman dairesine ekipler gönderildi.

İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler profesörün dairesinin kapısını kırarak içeri girdiklerinde Profesör Doktor Ali Hasan Hasçelik’in bir koltukta oturur vaziyette hayatını kaybettiğini belirlerken evde yapılan ilk incelemelerde Prof. Dr. Ali Hasan Hasçelik’in üç veya dört gün önce öldüğü ve cesedinin büyük ölçüde çürüdüğünü belirledi. Olay yerinde yapılan inceleme ve araştırmalar sonrasında Prof. Dr. Ali Hasan Hasçelik’in cansız bedeni otopsi yapılmak üzere  Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Komşuları tarafından verilen bilgiye göre aynı zamanda kanser hastası olan Gaziantep Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak görev yapan Prof. Dr. Ali Hasan Hasçelik’in ailesi ortaya çıkmadığı için otopsi işlemlerin ardından cenazesinin defnedilmesi için komşularına cenazesini teslim edildiği ve cenazesinin Yeşikent Mezarlığına defnedildiği öğrenildi.

Olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close