Gündem

Babası ve kız kardeşi öldürülen gençten korkunç iddia

Pazar günü Kocaeli’nin Gebze ilçesi Osman Yılmaz Mahallesi İstanbul Caddesi’nde meydana gelen olayda daha önce gürültüden dolayı aralarında husumet olan iki komşu sokak ortasında karşı karşıya gelmiş ve aralarında çıkan kavga esnasında Hakan Yiğit ve Tülay Yiğit üzerlerinde bulundurdukları bıçakla Ahmet Avcı, eşi Fatma Avcı ve çiftin çocukları Ebru ve Mustafa Avcı’yı bıçaklamışlardı. Yaşanan olay sonrası hastaneye kaldırılan yaralılardan baba Ahmet Avcı ve kızı Ebru Avcı kurtarılamayarak hayatlarını kaybederken olay sonrası Tülay Yiğit ve oğlu Hakan Yiğit tutuklandı.

Babası ve kız kardeşini bıçaklı saldırı sonucu kaybeden Ümit Avcı 7 senedir aynı apartmanda yaşadıklarını, Yiğit ailesinin oturdukları apartmanı kendi malları gibi düşündüklerini, aile ile aralarında uzun süredir husumetli olduklarını ifade etti.

Babam sabah çok erken saatlerde işine giden bir insandı ve babamı devamlı olarak gözlüyorlardı diyen Ümit Avcı “Ben kendim hakkımda koruma kararı aldırdığım için benden uzak duruyorlardı. Devamlı olarak üzerlerinde bıçak taşıdıklarını biliyor ve duyuyorduk. Haklarında 1 yıl boyunca karakola giderek devamlı olarak şikayette bulunmamıza rağmen haklarında işlem yapılmıyordu. Sadece biz değil başka komşularımızda şikayet ediyordu. Anne ve oğul devamlı olarak bizleri sizi Gebze’de yaşatmayız diyerek tehdit ediyorlardı. Şayet bizim ve diğer komşuların şikayetleri göz önüne alınsaydı bunlar yaşanmayacaktı” dedi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close