Gündem

Şikayet edince darp edildiler

Antalya’nın Manavgat ilçesinde meydana gelen olayda Nuri ve Şerife Tırnaksız çifti mahallelerinde bulunan bir tur şirketinin araçlarının çıkardığı ses ve tozdan rahatsızlık duyduklarını tur şirketine giderek söylediler. Karı-koca tur şirketi yetkilisine özellikle araçların mahalle arasında sürat yapmasından dolayı tedirginlik duyduklarını ve çocuklarına çarpmalarından korktuklarını söyledi,. Şirket yetkilisi bu konu ile ilgileneceğini söyleyerek çifti işyerlerinden uğurladı.

Ardan birkaç gün geçtikten sonra mahallede yine aynı şikayetlerin olduğunu söyleyen Tırnaksız çifti firma yetkililerine giderek araçların gürültüsünden rahatsız olduklarını dile getirerek evlerine geri döndüler. Kısa bir süre sonrası tur şirketinde çalıştığı iddia edilen Ö.Y., Y.B. ve E.Y. ile N.Y.  isimli kadınlar Tırnaksız çiftinin evine giderek kapıyı çaldılar. Kapının açılması ile Şerife Tırnaksız’ı dışarı çıkaran kadınlar genç kadının yüzüne biber gazı sıkarak darp etmeye başladılar. Tırnaksız çiftinin komşularının araya girmesi sonucu taraflar ayrılırken bu esnada evde unuttuğu bir malzemeyi almak için geri dönen Nuri Tırnaksız eşine ve eşine yardım edenlerin yanına koşarken bu kez tur çiftinin elemanlarının saldırısına uğradı.

Olayı gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri kavga eden tarafları ayırırken Tırnaksız çifti ve komşuları kendilerine saldıran saldırganlardan şikayetçi oldu. Jandarma ekipleri tarafından saldırganlar gözaltına alınırken saldırganların alınan ifadelerinden sonra serbest bırakılmaları büyük tepkiye neden oldu.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close