Gündem

Eşiyle ilişkisi olan babasını öldürdü

Tekirdağ’ın Ergene ilçesinde yaşayan Güven Kaçar eşinin kendisini aldattığını düşünerek eşinin telefonuna gizlice ses kaydı yapan bir program yükleyerek eşini takip etmeye başladı. Eşinin cep telefonundan yaptığı konuşmaları dinleyen Güven Kaçar eşi Mısra Kaçar’ın babası ile 40 dakika süren telefon konuşmasında aralarında bir ilişki olduğunu fark ederek eşine bu konuda hesap sorması üzerine eşi Mısra Kaçar polise giderek kocası Güven Kaçar’dan şikayetçi oldu.

Mısra Kaçar’ın şikayeti üzerine Güven Kaçar hakkında uzaklaştırma kararı alınması üzerine Güven Kaçar eşinden boşanma kararı alarak boşanma davası açtı. Boşanma davası devam ederken babası Nazım Kaçar ile eşi Mısra Kaçar’ın birlikte Zonguldak’a kaçmaları üzerine Güven Kaçar annesine babasını ve eşini öldüreceğini söyledi. Anne Münevver Kaçar ise oğluna bu işe karışmamasını babasını kendisinin öldüreceğini söyledi. Daha sonra Münevver Kaçar’ın bu kararından vazgeçmesi üzerine Güven Kaçar babasını öldürmek için bir plan yaparak babasının Tekirdağ’a döndüğü gece babasının ve annesinin evine kayınpederi ile birlikte giderek kapıyı çaldı. Annesinin kapıyı açmasıyla içeri giren Güven Kaçar babası ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesi üzerine üzerinde bulundurduğu bıçak ile babasını 20 bıçak darbesiyle öldürdükten sonra polise teslim oldu.

Polis merkezinde ifadeleri alınan anne ve oğul çıkarıldıkları mahkeme tarafından Güven Kaçar yakın akrabayı öldürmekten anne Münevver Kaçar’da cinayete yardım ve yataklık suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close