Gündem

Tacizciyi linçten polis kurtardı

İstanbul Sultangazi ilçesinde durakta otobüs bekleyen 14 yaşındaki E.B.D adlı genç kızı görerek yanına gelen G.G. adlı bir şahıs sözlü tacizde bulunması üzerine korkuya kapılan genç kızın çığlıkları üzerine durağa yakın bir yerde bulunan vatandaşlar genç kızın yardımına koşunca sözlü tacizde bulunan G.G. kaçmaya başladı. G.G adlı şahıs vatandaşlardan kaçarken bir belediye otobüsü şoförü G.G. adlı şahsın kaçmasını engellemek için aracını yol ortasında durdurması sonucu vatandaşlar G.G.’yi yakaladı.

Öfkeli vatandaşlar G.G.’yi darp etmeye başlarken ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri öfkeli kalabalığın elinden G.G.’yi güçlükle kurtarabildiler.

Yaşanan olayı görgü tanıkları yaptıkları açıklamada “Çığlık seslerini duyunca baktığımızda bir küçük kızı görünce hemen onun yanına koşmaya başladığımızda yanında bulunan bir şahsın kaçtığını gördük. Genç kız bize sözlü tacize uğradığını söyleyince bazı arkadaşlarımız bu adamın peşinde onu yakalamak için koşmaya başladılar. Daha sonra bir otobüs şoförü aracını cadde ortasında durdurarak şahsın kaçmasını engellediği gibi yakalanmasına da yardımcı oldu. Son günlerde artan kadın cinayetleri yüzünden hassas olan insanlar tacizci şahsı darp etmeye başladılar. Allah’tan polis ekipleri erken geldi de olaylar daha da kötü olmadan son buldu” dedi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close