Gündem

Çalıştığı iş yerinin parasını çaldı

Adana’da meydana gelen bir oto galerisinde meydana gelen olayda galeride satılan bir araç için alınan 215 bin lirayı bankaya götürmesi için galeri sahibi yanında çalışan Ramazan Ç’ye vererek bankaya yatırmasını söyledi. Ramazan Ç. aldığı para ile oto galerisinden çıktıktan kısa bir süre sonra çalıştığı galeriye geri döndü.

Galeri sahibi ertesi gün Ramazan Ç.’den bankaya yatırdığı paranın dekontunu istemesi üzerine Ramazan Ç. galeride hızla koşarak ortadan kayboldu. Galeri sahibi ne olduğunu anlamadan yanında çalışan elemanını cep telefonundan aradığında ulaşamayınca içine şüphe düşerek banka şubesini aradığında dün hesabına hiçbir para yatırılmadığını öğrenerek çalışanı hakkında polise giderek şikayette bulundu.

Polislerin yaptığı kısa bir araştırma sonucu oto galeriden bankaya götürmek üzere kendisine verilen parayı çalan Ramazan Ç. yakalanarak gözaltına alındı. Polis merkezinde işlemleri yapılan Ramazan Ç. daha sonra adliyeye sevk edildi. Ramazan Ç adliyede çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından adli denetim şartıyla serbest bırakılması üzerine oto galerinin avukatı mahkemenin verdiği karara itiraz etti.

Oto galerinin avukatı yaptığı araştırmada Ramazan Ç. hakkında daha önce bir koronavirüs hastasından 500 lira karşılığında tükürük satın aldığını ve bu tükürüğü daha önce çalıştığı yerin iş yeri sahibinin içeceğine koyarken yakalanması üzerine işten atıldığını öğrendiklerini belirterek Ramazan Ç.’nin tutuklanmasını tekrar talep etti.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close