Gündem

Sır ölümlerin ardından cenazeler defnedildi

Afyonkarahisar’ın Suhut ilçesi Dadak köyünde meydana gelen olayda Mehmet Meydan ve eşi Hanife Meydan çiftinin dağda çobanlık yapan 2 çocuğu, dün anne ve babalarından haber alamayınca komşulardan yardım istedi. Komşular eve geldiklerinde Hanife ve Egemen Meydan’ı tabanca ile vurulmuş halde, Mehmet Meydan’ı ise merdiven boşluğunda boynundan asılmış halde buldu.

Komşuları durumu hemen jandarmaya bildirmeleri üzerine eve gelen jandarma ekipleri, Mehmet, Hanife ve Egemen Meydan’ın cansız bedenleri üzerinde ve olay yerinde incelemede bulundu. Jandarma ekipleri tarafından yapılan araştırmada Mehmet Meydan’ın karısını ve oğlunu tabanca ile öldürdükten sonra intihar ettiği tahmin edilirken yapılan incelemeler sonrası cenazeler Afyonkarahisar Adli Tıp Kurumu’nun morguna götürüldü.

Jandarma ekipleri olayla ilgili araştırmalarını sürdürürken otopsi için Mehmet, Hanife ve Egemen Meydan’ın Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Adli Tıp Kurumu’nun morgunda işlemlerinin tamamlanmasının ardından cenazeler yakınlarına teslim edildi.

Anne Hanife ve 2 yaşındaki oğlu Egemen aynı mezara konulurken, baba Mehmet Meydan ise başka bir kabre defnedildi.

Ayrıca Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yetkilileri aileden geride kalan 2 kardeşin koruma altına alındığı ve yurda yerleştirildiğini belirtti.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close