Dünya

ABD’de AVM’deki tecavüzü konuşuyor

16 yaşındaki bir genç kız, bir arkadaşının doğum günü partisine katılmak ABD’nin Güney Yorkshire bölgesindeki bir alışveriş merkezine gitti ve burada yaşadığı olaylar Yorkshire bölgesinde uzun süre gündeme oturdu.

Doğum gün partisi için gitti alışveriş merkezinde arkadaşlarıyla bowling salonunda oynayan 16 yaşındaki genç kız burada önce 2 kişinin tacizine uğradı. Uğradığı taciz sonrasında bowling salonundan yarılan genç kız kadınlar tuvaletine girdiğinde tacize uğradığı iki kişinin arkasından tuvalete girerek kendisine tecavüz ettiğini ve bu anları üçüncü bir kişinin cep telefonu ile kayıt altına alınırken tuvalete giren başka kızların olayı görüp çığlıklar atması üzerine tecavüz eden 2 kişi kaşarken alışveriş merkezinin güvenlik güçleri tecavüzü görüntüleyen kişiyi yakalayarak yetkililere teslim ettiler.

Polis merkezinde ifadesi alınan tecavüzü görüntüleyen gencin verdiği bilgiler doğrultusunda tecavüzü gerçekleştiren 2 kişi evlerinde yakalanarak gözaltına alındıktan sonra tutuklandığı öğrenilirken olayın duyulmasının hemen ardından AVM yöneticilerinden kızın annesine de çirkin bir teklif gitti. AVM yöneticileri, markalarının zedelenmesini önlemek amacıyla kızın ailesini davadan vazgeçirmek istedi. Yöneticilerin, “Dava açmayın, size ömür boyu alışveriş çeki verelim” teklifini duyan anne, bunu reddederken haklarındaki soruşturma devam eden 3 genç, AVM’ye girmekten ömür boyu men edildi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close