Dünya

İngiltere sapık müdür yardımcısı kadın öğretmeni konuşuyor

İngiltere’de bir okulda meydana gelen mide bulandıran olay tüm ülke tarafından tepkiyle karşılandı. Bir okulda hem öğretmenlik hem müdür yardımcılığı yapan 44 yaşındaki Julie Morris okulundaki kız öğrencilerini yaşlı adamlarla ilişkiye girmeye zorlamakla suçlanıyor.

Görev yaptığı okulda 10 yıldır aynı zamanda müdür yardımcılığı yapan Morris iddiaların ardından polis tarafından gözaltına alınırken yapılan araştırmalar sonrasında 44 yaşındaki kadın öğretmen 13 yaşından küçük kıza saldırıya yardım ve yataklık etmek ve reşit olmayan bir kızı cinsel ilişkiye teşvik etmekle suçlanıyor.

İngiltere’de yaşanan bu olay aynı zamanda dünya gündemine de otururken yaşanan skandal okul yönetimine iletilen bir mektupla ortaya çıktı. St George’s Central Church of England İlköğretim Okulu’nda yaklaşık on yıldır çalışan 44 yaşındaki Julie Morris, Pazartesi günü mahkemeye çıkarıldığında gözaltına alındı.

Morris’in müdür yardımcılığı yaptığı okulda bulunan 340 öğrencinin aileleri Morris’in 13 yaşındaki bir öğrencisinin tecavüzüne yataklık yapmasını öğrenmesinin ardından büyük şok yaşadılar. Morris ayrıca yine 13 yaşındaki başka bir kız öğrencisini cinsel aktiviteye teşvik etmekle suçlanıyor. Okuldan hemen uzaklaştırılan Julie şu an yargı önüne çıkacağı günü bekliyor.

Müdür yardımcısının bu suçları işlerken kendisine eşinin de yardımcı olduğu iddia edilirken eşinin de hem küçük kızlara tecavüz ettiği hem de yaşlı erkeklerle cinsel birlikteliğe zorladığı belirtiliyor.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close