Ekonomi

QNB Finansbank 180 Ay Konut Kredisi

QNB Finansbank 180 Ay Konut Kredisi

 

Birçok kişinin hayallerinde ilk sırayı almış olan konutlar, en mutlu anların yaşandığı ve hayatta olmazsa olmaz olan yatırımlardan birisi olduğuyla bilinmektedir. Fakat, kişilerin bu kadar çok istemesi, kişilerin konut sahibi olmalarını ne yazık ki kolaylaştırmamaktadır. Bunun için çok çalışması gerektiğini düşünen bireyler, ya doğrudan yatırım yapmanın yollarını aramakta ya da bankalardan alacakları uygun faiz oranlı konut kredilerinden faydalanarak, sanki kendi kiralarını ödüyormuş gibi, konut sahibi olmak istemektedirler. Fakat, bilineceği üzere bankalardan alınan kredi bedelleri için faiz oranları işletilmektedir ve bu kredi bedelleri ne kadar artarsa, faizin yaptığı etki de o kadar artmaktadır. Buna rağmen kişiler en büyük hayallerine ulaşmak için konut kredilerinden vazgeçmemektedir. Şuan baktığımız zaman birçok bankanın konut kredileri için en fazla 120 aya kadar vadelendirme işlemi yaptığını görüyoruz. Fakat, Finansbank’ı satın alarak ülkemizdeki bankacılık sektörüne hızlı bir giriş yapan QNB Finansbank 180 ay konut kredisi sağlaması ile herkesi şaşırttı.

QNB Finansbank 180 ay konut kredisi verdiği ile ilgili şuan reklam çalışmalarına başlamamış olsa da, internet sitesi üzerinden kabul ettiği kredi başvurularında, maksimum vade süresini 180 ay olarak değiştirmiştir. Çok uzun bir dönem olsa da kullanıcılarına ödeme kolaylığı sağlayan bu konut kredisi için, biraz daha farklı faiz oranı uygulanmaktadır. 120 aya kadar belirlenen vade sürelerinde uygulanan %0,99 faiz oranının, 180 aylık konut kredisi için %1,25 gibi değere ulaştığını görmekteyiz.

Bankacılık sektöründe hızlı bir şekilde ilerleyecek gibi görünen QNB Finansbank, konut kredisi almak isteyen kişiler için bu kredi paketinde herhangi bir dosya masrafı ya da ekspertiz ücreti de sunmayacaktır. Bu da bankacılık sektöründe çok nadir rastlanacak bir durumdur.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close