Ekonomi

Fethiye ilçesi bayram için hazır

Fethiye ilçesi bayram için hazır

 

Ramazan Bayramı ile alakalı tatil hızlı bir şekilde yaklaşmaktayken, Muğla ilinin Fethiye ilçesinde yer alan kurumlar ile birlikte turizmciler özellikle de yerli turistlerin çok daha keyifli bir tatil dönemi geçirebilmeleri amacıyla çalışmalarını bütün hızıyla devam ettiriyor. Geçtiğimiz seneye oranla %100’lere kadar yaklaşmakta olan bir doluluk oranı beklemekte oldukları açıklamasını yapan Fethiye Otelciler Birliği’nin Başkanı görevinde bulunan Bülent Uysal, Fethiye ilçesi ve çevresine gelecek misafirlerin rahat etmeleri amacıyla öteki kurumlarla da iş birliği içerisinde çalışmakta olduklarını ifade etti.

Ramazan Bayramı’nın tatili için çok az bir zaman kalmış durumda. Geçmiş olduğumuz seneyi de göz ününe alıp bu sene %100’e ulaşan bir doluluk oranına yaklaşabileceklerini ön görmekte olan sektör, bu çok yoğun geçecek dönem için hazır. Bu açıdan tatil amacıyla henüz rezervasyon yaptırmamış olanlara da uyarı yapan Fethiye Otelciler Birliğinin Başkanı görevinde buluna nBülent Uysal uyarısında; ”Geçtiğimiz sene bayram döneminde oteller %100’lük bir doluluk oranına ulaşmış oldu. Fethiye ilçesi ile birlikte Ölüdeniz olarak fazlasıyla yoğun bir hafta yaşamış olduk. Tavsiyemiz ise misafirlerimizin daha şimdiden bayram ile alakalı rezervasyonlarını yaptıracak olmalarıdır. Şimdiden rezervasyon yaptırarak indirim fırsatlarından faydalanabilmeleri ve son dakikaya kesinlikle tatil planlarını bırakmamaları gereklidir.” ifadelerine eyr verdi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close