Gündem

Yaptığı herkesi şaşırttı

Yaptığı herkesi şaşırttı

 

İzmir ilinin Bayraklı ilçesi içerisinde hırsızlık girişiminde bulunmuş olan B. A., polisten kaçtığı esnada kendisini köprüden atmak için çalıştı. B. A., orada yer alan bir tane vatandaş tarafından kollarından tutuldu ve kurtarıldı.

İzmir ilinin Bayraklı ilçesi içerisinde saatler 08:30 civarında bir iş yerinden hırsızlık yapma girişimde bulunduğu bilgisine ulaşılan B. A. (22) adlı şahıs, polis ekipleri tarafından fark edildi ve hemen sonrasında ise hızlıca kaçmaya başladı. Yaklaşık olarak 15 dakika boyunca devam eden kovalamaca sonrasında yakalanacak olduğunu anlamış olan B. A., İZBAN’ın Bayraklı istasyonunda yer alan köprünün korkuluklarının arka tarafına geçti.

O esnada ise yanına gelmiş olan bir şahıs, onunla orada sohbet etmeye başlamış oldu. Vatandaş sonrasında ise, korkuluklardan ani bir şekilde ellerini çekip kendisini aşağı bırakmış olan B. A.’yı kollarından tuttu ve yakaladı. Vatandaşa ise orada yer alan bir kişi daha hemen yardım etti, 3 tane polis ise sonrasında olayın yaşanmış olduğu yere geldi ve B. A.’yı direnmekte olmasına karşın korkuluklardan çekti ve çıkarttı.

B. A. daha sonra ise polis ekipleri tarafından arabayla polis merkezine götürüldü. Olayın yaşanmış olduğu yerdeki bir kadının, intihar girişimini çok büyük bir soğukkanlılık ile cep telefonunu kullanarak kayıt altına alması ise dikkatleri çekti.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close