Politika

Demokrasinin kazanacağını açıkladı

Demokrasinin kazanacağını açıkladı

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Başkan Adayı görevinde bulunan Ekrem İmamoğlu ramazan ayının son gün iftarını ailesiyle birlikte yakın akrabalarıyla Beylikdüzü’nde yer alan bir restoran içerisinde yaptı.

 

Demoktasi kazanacak

İftardan hemen sonra basın mensupları tarafından sorulan soruları cevaplayan İmamoğlu sonrasında ise; ”Arkadaşlarım ile bu durumun çok büyük bir mücadele olduğunun ilk gün başladığımızdan bu yana farkındayız, ‘Şu şekilde olmuş, bu şekilde olmuş’a bakmadan. Yüksek Seçim Kurulu’da dahil bütün tedbirlerimizi alma açısında, başvurularını da adım adım yapmış olan, her aklımıza gelmiş olan soruyu soran, yanıtlarını alan, halkın mevcut durumdaki iradesinin, ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” şeklindeki mutlak sağlama alınabilmesi amacıyla için 100.000’lerce sayıda insan sandık başlarında, ilçe seçim kurulları içerisinde ve Yüksek Seçim Kurulu içerisinde görev yapacağız. Bu büyük görev artık halka düşmüş durumdadır. Bu alınmış olan karara bakarak değil, bu sürecin her türden teminatı olabilmeye, halkın seferber durumda bulunacağını da biliyorduk, bizler de seferber ettik. Vatandaş artık demokrasiyi güvence altına almış olacaktır. Bizler ise buna öncülük ve de rehberlik yapmış olacağız. O açıdan da halkımız hiç bir şekilde endişe duymasın. Eninde ve sonunda Türkiye içerisinde demokrasi kazanmış olacak.” ifadeleri ile bir cevap verdi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close