Gündem

Cinsel fantezi teknesine baskın

Muğla Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, tarafından sosyal medyada yapılan paylaşımlardan müşterilerine cinsel fantezi turları düzenleyen kiralık tekneye,  3 aylık teknik ve fiziki takip sonrasında operasyon düzenlendi.
Yapılan operasyon kapsamında, şebekenin elebaşı kadın H.K. ile birlikte üç kişi gözaltına alındı.
CİNSEL FANTEZİ TEKNESİ 2015 YILINDAN BERİ HİZMETTE
Asayiş Daire Başkanlığı’nın sosyal medya hesaplarından cinsel fantezi konsepti ile tekne turu düzenleyen sosyal medya hesabını takibe alması sonucu her yıl turizm sezonunda H.K. adındaki şebeke lideri olan bir kadın tarafından müşteriler topladığı tespit edilerek takibe alındı. Hesapları takip eden özel ekipler hesabı takip edenlere teknede düzenlenen cinsel fantezi turlarının resimlerini gönderdikleri, ve bu paylaşımları gören sosyal medya kullanıcılarının da hesap sahibi ile irtibata geçerek turlara katıldıkları tespit edildi.
SEZONUN SON TURUNDA YAKALANDILAR
Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan alınan arama kararı sonrası Muğla Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından oluşturulan özel ekip, teknelerle cinsel fantezi turları düzenleyen H.K. isimli kadını 3 ay süren teknik ve fiziki takibe aldı. Yapılan fiziki ve teknik sonrasında şebekenin bu yaz sezonu için son bir tur düzenlediği tespit edilince operasyon için düğmeye basıldı. Kurulan özel ekipler teknenin bağlı olduğu limandan açılmasının ardından tekneyi havadan, karadan ve denizden sürekli olarak takip etmeye başladı.
OPERASYONA SAHİL GÜVENLİK DESTEK VERDİ
Sezonun son cinsel fantezi turuna çıkan lüks tekneye, Marmaris Bozburun açıklarında  seyir halinde iken Sahil Güvenlik ekiplerinin de katılması ile yapılan başarılı operasyon sonrasında şebeke lideri H.K. ile beraber 4 kişi yakalanarak gözaltına alındı.
TEKNEDE FANTEZİ AMAÇLI MALZEMELER BULUNDU
Tekneye yapılan operasyon sonrasında teknede yapılan aramada, cinsel fantezi amaçlı olarak kullanılan bir çok malzeme ele geçirilirken operasyon sonrasında baskın yapılan tekneye mahkeme kararı ile el konularak limana bağlandı.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close