Gündem

Beşiktaşlı milli futbolcunun avukatından tehdit iddiasına açıklama geldi

7 ay önce tanıştığı sevgilisi Cansu Gezer’i tehdit ettiği için Beşiktaş’ın milli futbolcusu Dorukhan Toköz’ün mahkemeden uzaklaştırma cezası aldığı iddia edildi. Konu hakkında açıklamada bulunan Toköz’ün avukatı kendilerine böyle bir tebligat gelmediği gibi bu olayda asıl mağdurunun Dorukhan Toköz olduğunu savundu. Dorukhan’ın, Cansu Gezer hakkında  suç duyurusunda bulunarak, hakkında uzaklaştırılma kararı verilmesini talep ettiklerini açıklayan Av. Turhanoğlu, şunları söyledi:

“Cansu ve Dorukhan bir arkadaş 7 ay önce arkadaş ortamında tanıştırılmıştır. Dorukhan kendisine başka bir şekilde tanıtan kişinin gerçek yüzünü görerek kendisiyle görüşmek istemediğini belirtmiştir. Cansu Gezer’de bunun üzerine devamlı olarak sözlü, yazılı ve fiziksel olarak Dorukhan’ı k sürekli rahatsız etmeye başlamıştır. Kendisinin uzaklaştırma kararı aldırdığını iddia ettiği tarihte Cansu Gezer’in Dorukhan’ın konutuna zorla girmeye çalıştığına ve bu konuda güvenlik görevlileri ile tartışma yaşadığına ilişkin polis tutanağı mevcuttur. Bununla yetinmeyerek defalarca Dorukhan’ı telefonla aramış ve mesajlar göndererek rahatsız etmeye devam etmiştir. Dorukhan bu kişinin sosyal medyadan mesaj göndermesini engellemek için bu kişinin hesabını engellemiş olmasına rağmen farklı hesaplardan rahatsızlık vermeye devam etmiştir. En son Dorukhan sosyal tesislerden çıkarken arabasının önüne çıkarak kaputu yumruklamıştır. Ardından yine Dorukhan’ın konutunun bulunduğu siteye güvenlik bariyerlerini kanunsuz bir şekilde aşıp girmesi üzerine site yönetimi ve Dorukhan davacı olmuşlardır. Kendilerine iddia edildiği gibi Cansu Gezer tarafından 4 aylık uzaklaştırma kararının tebliğ edilmediğini belirterek sözlerini tamamladı.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close