Gündem

Kaybolan kedisini bulana bin lira ödül veriyor

Antalya’nın Alanya ilçesi Saray Mahallesi Atatürk Caddesi’nde yaşayan Emek Erkenez iki buçuk yıl önce eşiyle beraber yaşadığı apartman dairesinin ikinci katında sokakta bulduğu iki yavru kediyi sahiplendi.

Emek Erkenez “Yaramaz” adını verdiği kedisinin 4 gün önce dışarı çıkarak bir daha geri dönmemesi üzerine kedisini aramaya başladı.Tüm çabalarına rağmen Yaramaz adını verdiği kedisini bulamayan Emek Erkenez sosyal medya hesaplarından kedisini bulmak için paylaşımlar yapmasına rağmen sonuç alamayınca eşiyle beraber yaşadıkları mahalle ve çevre mahallelerde bulunan bir çok apartmanın ve ağacın gövdesine kayıp kedisinin fotoğrafını koyarak kedisini bulanlara bin lira ödül vereceğini bildiren afişler yapıştırarak kedisini bulmak için çalışmalara başladı.

Emek Erkenez yaptığı açıklamada “Yaramaz’ı çok özledim. 4 gündür her yerde aramamıza rağmen bulamadık. Ona 2.5 yıldır gözümüz gibi bakıyoruz. Kedim kaybolduğundan beri evime bile girmek istemiyorum. Gözüme doğru dürüst uyku dahi girmiyor. Her sabah ilçede bulunan tüm mahalle ve sokakları eşimle birlikte geziyoruz. Müsait olan her yere afişlerimizi yapıştırıyoruz. Şu an kendimizi çok kötü hissediyoruz. Herkesten yardım istiyoruz. Bulana ödül dahi vereceğiz. Kedimizin bulunması için lütfen yardım edin. Dışarıdaki yaşama adapte olamaz. Başına kötü bir şey gelmesinden dolayı büyük bir endişe içindeyiz” diyerek duygularını dile getirdi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close