Gündem

Sizler nasıl insanlarsınız?

Dün gece Antalya’nın Kepez ilçesinde meydana gelen olayda vatandaşların ihbarı üzerine akıllara durgunluk veren bir olay meydana geldi. Vatandaşların ihbarı üzerine gece yarısı polisi alarma geçirten olay Antalya’nı Kepez ilçesi Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan trafiğe kapalı anayolda bir grup kişi tarafından parti düzenlendi.

Kızlı-erkekli 51 kişilik grup cep telefonlarındaki haberleşme uygulamaları üzerinden birbirlerini davet ederek Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan trafiğe kapalı bir alanda parti düzenlemek için gece saat 22:00’de buluştular.

VİRÜS SALGININA ALDIRIŞ ETMEDİLER

Koronavirüs yüzünden bir çok insanımız hayatını kaybederken sorumsuzca bir parti düzenleyen kişiler otomobilleri ile Fevzi Çakmak Mahallesi’ne otomobilleriyle gelerek önce drift yaptılar. Daha sonra 51 kişilik grup otomobillerinin çevresinde toplanarak yüksek sesle müzik açarak alkol alırken dansöz oynattılar ve daha sonra da yaş günü pastası kestiler.

POLİS BASKIN DÜZENLEDİ

İhbar üzerine devriye gezen İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Müdürlüğü’ne bağlı sivil radar ekibi ve Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler olay yerine gelerek bölgeyi kuşatarak alkol alarak dansöz oynatan gruba baskın düzenlediler.
Baskın sonrası polislerden kaçmak isteyen ve polislere mukavemette bulunan bir sürücünün aracının lastiğine ateş ederek durduran ekipler daha sonra 51 kişiyi cadde ortasında ikişer metre aralıklarla dizerek kızlı-erkekli gruba kimlik kontrolü yaptılar.

Polis tarafından tek tek uyarılan 51 kişi daha sonra kimliklerinden tek tek çağırılarak Kabahatlar Kanunu’na göre 392’şer lira para cezasına çarptırıldıktan sonra gencler otomobilleri ile olay yerinden ayrıldılar

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close