Dünya

Kennedy ailesi üzerindeki lanet devam ediyor

ABD eski Başkanı John Kennedy Ailesi’nin iki üyesi McKean Kennedy ve yanlarındaki 8 yaşındaki oğulları Gideon ile birlikte Maryland eyaleti açıklarında bulunan   Chesapeake Körfezi’nde denizde kayboldular. Ailenin kaybolması için arama kurtarma ekipleri aileyi ararken havadan gözlemler yapılırken sualtı radarı teknolojisi kullanarak yapılan aramada anne McKean Kennedy’in cansız bedeni körfez kıyısında bulunan evlerinin birkaç kilometre açığında cansız bedeni dalgıçlar tarafından bulunmuştu.

Bugünde 8 yaşlarında ki çocukları Gideon’un cesedinin de bulunduğu açıklandı.

ABD medyasına göre Kennedy ailesinin fertleri ülke genelinde baş gösteren koronavirüs salgını sonrasında kendilerini evlerinde karantinaya aldıklarını gün içerisinde anne ve oğulun körfez kenarında topla oynarken topun denize kaçması sonucu topu almak için denize girdikleri esnada birden akıntıya kapıldıkları ve şiddetli rüzgardan dolayı kıyıya dönemeyerek hayatlarını kaybettikleri yazıldı.

KENNEDY AİLESİNİN LANETİ

Kennedy ailesi dünyada üzerlerindeki lanet ile anılmaya devam ediyor. Rosemary Kennedy geçirdiği beyin ameliyatı sonrasında 1941 yılında akli dengesini kaybettiği ve 2005 yılında ölene dek bu şekilde yaşadı. Kennedy ailesinin en büyüğü olan Joseph 1944 yılında ikinci dünya savaşı esnasında ölürken ailenin en küçük kardeşi Kathleen Kennedy 1948 yılında Fransa’da bir uçak kazasında hayatını kaybederken 22 Kasım1963 günü ABD Başkanı John Fitzgerald Kennedy vurularak öldürüldü. Yine siyasete atılan bir başka Kennedy ailesi ferdi olan Robert Kennedy 1968 yılında kaldığı otelin mutfağında öldürülerek hayatını kaybetmişti.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close