Gündem

Koronavirüs mesaisi yapan doktor çift dünya evine girdi

İstanbul’da farklı hastanelerde görev yapan Anestezi Uzmanı Dr. Elif Akova ve Genel Cerrah Dr. Alişan Berk Deniz çifti, ülke genelinde yaşanan Çift gelinlik ve damatlığın üzerine giydikleri doktor önlükleri ve üzerlerine taktıkları stetoskopları ile  bugün Çekmeköy Belediyesi Nikah Sarayı’nda evlendi. Çiftin nikah törenine aile bireyleri ve sınırlı sayıda yakınları katılırken nikah salonunda törene katılan tüm davetliler ve çift maske, eldiven takarken sosyal mesafe kuralına uyarak törene katıldılar. Nikah sonrasında doktor çift çalıştıkları hastanelere geri dönerek görevlerine devam ettiler.

Nikah sonrasında kısa bir açıklama yapan Dr. Elif Akova nikahlarıyla ilgili, “Buruk bir mutluluk yaşıyoruz. Büyük bir heyecan yaşadık ama nikahımızın daha kalabalık ve tüm sevdiklerimizle olmasını isterdik. Ülke olarak zor zamanlar geçiriyoruz. Düğünümüzü iptal ettik ama nikahlarımız kıyıldı. Buradan çıkar çıkmaz eşim ve ben görev yaptığımız hasteneye giderek görevlerimizin başına geçeceğiz” dedi.

Dr. Alişan Berk Deniz ise evde kal çağrısını yenileyerek “ Nikahımızın kıyılmasından dolayı çok mutluyum. Belki hayal ettiğimiz gibi gerçekleşmedi ama her şeyi şartlar elverdiğince yaptık. Buradan herkes dağılıp görevinin başına gidecek. İnsanlara her gün söylediğimiz gibi bugünde “Evde Kal” diyoruz.” dedi.

Nikah sonrası hatıra fotoğrafı çektiren çift daha sonra çalıştıkları hastanelere giderek görevlerinin başına döndüler.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close