Gündem

Dönerciyi basıp usta ve çalışanlarını darp ettiler

Adana’nın Çukurova ilçesine bağlı Toros Mahallesi’nde 16 Eylül günü bir kafede meydana gelen olayda bir kafede meydana gelen olayda kafeyi arayan kimliği tespit edilemeyen bir kişi  döner siparişi verdi. Kafe çalışanı kendisine telefonla sipariş veren kişiye dönerin içerisine koyulacak malzemelerle ilgili soru sorunca müşteriyle arasında tartışma çıktı. Telefonla sipariş veren kişi kafe çalışanını telefonla tehdit ettikten yaklaşık 1 saat sonra beraberindeki 10 kişilik grupla kafeye geldi. 10 kişilik grup kafeye girerek kafe çalışanlarını darp ederken gruptan bir kişi üzerinden çıkardığı tabanca ile döner ustası Murat Düşmez’i bacağından yaraladıktan sonra olay yerine geldikleri iki araçla kaçtılar.

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken, sağlık ekipleri, yaralıları ambulansla Murat Düşmez’i hastaneye kaldırırken kavga esnasında darp edilen kişilere ayakta müdahale edildi. Bacağından tabancayla yaralanan döner ustası ise hastanede yapılan tedavisinin ardından taburcu edilirken Adana İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri, şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Kafede paketçi olarak çalışan kişi verdiği ifadesinde “Telefonla sipariş alırken arkadaşımız kendisine dönerin içine mayonez ister misiniz? diye sorduktan sonra ne konuşuldu bilmiyorum. Daha sonra bir daha telefonla bizi aradıklarına telefonu açan arkadaşa  ‘siz benim kim olduğumu biliyor musunuz? Gelip o döneri size yedireceğim’ dedikten sonra dükkanı basarak bizi darp ettiler. Parmağımda çatlak var. Döner ustamıza da tabanca ile ateş ederek bacağından vurduktan sonra otomobilleriyle ayrıldılar” dediği öğrenildi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close