Dünya

Komadan çıktığında sevgilsinin annesiyle evlendiğini öğrendi

Tüm dünyayı hayretler içinde bırakan olay Brezilya’da meydana geldi. Wanessa Cordeiro de Melo adlı kadın obezite tedavisi için geçirdiği ameliyat sonrasında komaya girerek 78 gün boyunca komada kalırken, Wanessa hastanede iken kocası ile annesi arasında bir ilişki başladı.

Komadan çıktıktan sonra olayları öğrenen Wanessa “ Annem daha ben ergenliğe ilk adım attığım günlerden bir yarış içinde oldu. Annemle aramızda 20 yaş var. Ona göre ne yaparsam yapayım iyi olamadım. Kendi giysilerimin bile kendisine daha çok yakıştığını söylerdi. 2013 yılında 25 yaşında iken sevgilimle birlikte yaşamaya başladık ve bir sene sonra oğlum dünyaya geldi.  O dönemde hormonlarımın dengelenmesi için ameliyat olmak zorunda kalınca annem oğlumuza bakmak için evimize taşındı. Hastanede yoğun bakımda iken sevgilimin  2 kez ziyaretine gelmesine rağmen annesinin hiç gelmediğini öğrendim.” Dedi.

Açıklamalarına devam eden Wanessa “Komadan çıktıktan sonra babamlar yanıma gelerek lafı hiç dolandırmadan annemin benim kocamla ilişkisi olduğunu söylediklerinde annemi hemen telefonla aradığımda “Anne duyduklarım doğru mu?” diye sorduğumda annem “Evet birlikteyiz ve çok mutluyuz” dediğinde beynimden aşağı kaynar sular döküldü. Oğlum mahkeme kararı ile haftada bir babası ve babaannesi ile birlikte kalıyor. Oğlumun bu iğrenç ilişkilerine tanık olmamaları için mahkemeye müracaat ettim. Mahkemeden çıkacak kararı bekliyorum. Ortak dostlarımız annemle eski sevgililerinin evlilik yıldönümlerini kutladıklarını söyledi. Kimsenin benim durumuma düşmesini asla istemem” diyerek yaşadıklarını anlattı

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close