Gündem

Tekirdağ’da bir iş adamı 15 yaşındaki bir çocuğu cinsel istismar suçundan tutuklandı

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde iddialara göre yaklaşık 1 yıl önce ilçede iş insanı olarak bilinen İrfan Pullukçu, o tarihte ilçede anne ve ablasıyla yaşayan C.N.K.’ye cinsel istismarda bulundu. C.N.K., yaşadıklarını kimseye anlatamadı.

Yaşanan taciz olayı sonrası C.N.K adlı küçük kız, annesi N.G. ve ablası H.K. ile  Aydın’ın Didim ilçesine yerleşti.  Ailenin Çorlu’dan Didim’e yerleşmesine rağmen iş adamı İrfan Pullukçu, aile ile irtibatını kesmedi. Geçtiğimiz hafta iş insanı Pullukçu, Didim’e gitti. Küçük kız da annesine, İrfan Pullukçu’nun kendisine cinsel istismarda bulunduğunu anlattı. Kızının kendisine uğradığı cinsel istismarı anlatması üzerine anne hemen jandarmaya giderek, şikayetçi oldu. Jandarma ekipleri, iş insanını gözaltına aldı. Tekirdağ’a getirilen Pullukçu tutuklanarak, cezaevine koyuldu.

Jandarmada ifadesi alınan C.N.K adlı küçük kız ablası H.K.’yi de kendisini para karşılığı erkeklerle birlikte olmaya zorlamakla suçladı. Bunun üzerine gözaltına alınan abla da ‘fuhşa aracılık etmek’ suçundan tutuklandı.

Gözaltına alınan iş insanı Pullukçu hakkındaki suçlamaları kabul etmeyerek, “Ben ablasıyla birlikte oldum küçük kızla hiç bir ilişkim olmadı” dediği öğrenildi.

Yaşanan olaylar hakkında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada” Vakaya ilişkin alınan bilgiyle birlikte Tekirdağ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz, gerekli işlemleri tesis etmek üzere Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı ile temasa geçmiştir. Habere konu çocuğumuz, bir kuruluşumuzda güvendedir. Çocuğumuzun psikolojisi ve rehabilitasyonuna yönelik mesleki çalışmalar devam etmektedir. Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz kanalıyla da hukuki sürecin takipçisi olduğumuzu kamuoyuna saygıyla duyururuz” denildi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close