Dünya

Çin’de Türk filmlerini aratmayacak olay yaşandı

Çin’de yayın yapan bazı basın organlarında çıkan bir haberi okuyanları şaşkına çeviren bir olay yaşandı.

Çin’in Jiangsu vilayetinde yapılan bir düğünde gelinin elindeki doğum lekesini fark eden damadın annesi gelinin kolundaki doğum lekesine dikkatli bakınca doğurduktan sonra 20 yıl önce yol kenarına bıraktığı kızının doğum lekesi ile aynı olduğunu fark etti.

Gelinin kolundaki doğum lekesinin kendi kızınınki ile aynı olduğunu farkeden damadın annesi, gelinin anne ve babasına gelinin kendi kızları mı, yoksa evlatlık mı olduğunu sordu.

Damadın annesinin bu sorusu üzerine gelinin anne ve babası, kızlarını 20 yıl önce yol kenarında bulduklarını ve o tarihten bu yana kendileri ile yaşadığını söyleyince gelinin annesi büyük bir şok yaşadı. Gerçeği öğrenen gelin ve anne gözyaşlarına boğuldu.

Kızını yol kenarına bıraktıktan sonra büyük bir vicdan azabıyla yıllarca kızını arayarak bulamayan damadın annesi kendi kızının oğlu ile evlenmek üzere iken bulması sonucu büyük bir şok yaşadı.

Yıllardır birçok Yeşilçam filmine konu olan olay Çin’de yaşanırken gelin evlendiği kişinin kardeşi olduğu öğrenince büyük bir üzüntü yaşadı; ama gerçek annesi kendisine damadın öz oğlu olmadığını söyleyince düğün devam etti ve çift evlendi.

Etiketler
Daha fazla göster

siyahtahta

Siyahtahta.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup son dakika haberler hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan haber sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close